top
kot

Oferujemy Państwu pokoje gościnne, które mieszczą się w samym sercu Kazimierza, przy Placu Nowym. Kazimierz, dawna żydowska dzielnica, to miejsce w którym zabytki i ślady przeszłości przeplatają się z intensywnym życiem kulturalnym, artystycznym i rozrywkowym Krakowa. Jest to świetna lokalizacja w samym centrum miasta z bardzo dobrymi połączeniami komunikacyjnymi. Stad do większość atrakcji turystycznych Krakowa można dotrzeć piechotą w 15 minut.

W nowo odrestaurowanej zabytkowej kamienicy, z okien której roztacza się widok na jeden z najważniejszych placów Krakowa dysponujemy dwunastoma przytulnymi, gustownie urządzonymi pokojami oraz jednym apartamentem.

Nasza obsługa pozostająca do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę dokłada wszelkich starań aby pobyt w Bed&Breakfast Kolory jak i w Krakowie był dla Państwa tylko i wyłącznie przyjemnością.

Bed&Breakfast Kolory to małe rodzinne przedsięwzięcie w którym zawsze można liczyć na miłe przyjęcie i spokojny wypoczynek.

Śniadanie, wliczone w cenę, serwujemy w znajdującej się na parterze kawiarni Les couleurs, urządzonej we francuskim stylu i znanej z bardzo dobrej kawy.

Naszym gościom proponujemy 5% zniżki przy zakupach w naszej galerii sztuki ludowej Archetyp, mieszczącej się również w naszej kamienicy.

 

 
bottom
 
designed by CREATOR
PL EN D F E RU I